Vrácení a výměna

VRÁCENÍ & VÝMĚNA


Do kdy mohu své objednané výrobky vrátit?

V souladu s ustanovením § 1829 českého zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, ve zněné pozdějších předpisů můžete odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dní od převzetí zboží, jste-li spotřebitelem ve smyslu  § 419 Občanského zákoníku a objednávka byla Váni zaslána prostřednictvím internetového obchodu.

V případě nákupu v námi provozovaném e-shopu www.vmbal.cz Vám lhůtu na vrácení zboží prodlužujeme na 4 týdny.

 

Jak mohu zboží vrátit či vyměnit?

Stáhněte si formulář pro vrácení zboží - formulář vytiskněte a vyplňte.

Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku ve kterém nám vracíte zboží. Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.

Balíček nám zašlete na adresu sídla firmy (VMBal s.r.o., Na Svobodě 3152/80, 723 00 Ostrava - Martinov). Nezasílejte zboží prosím na dobírku!

V případě výměny zboží za jiné prosím zašlete současně s vráceným zbožím i objednávku na nové zboží.

Po přijetí zboží na náš sklad a kontrole, zda je zboží v pořádku, Vám vystavíme Opravný doklad a obratem Vám zašleme částku za vrácené zboží na Vámi uvedené číslo účtu.

 

Jak dostanu peníze zpět za vrácené zboží?

Po přijetí zboží na náš sklad a kontrole, zda je zboží v pořádku, Vám vystavíme Opravný doklad a obratem Vám zašleme částku za vrácené zboží na Vámi uvedené číslo účtu. 

V případě nedodržení výše stanovených podmínek nemusí být možnost vrácení zboží uznána.

 

V případě Vašich dalších dotazů nás kontaktujte.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení