Protiskluzový podlahový prostředek na dlažbu - NS01 0,94 l

Jedinečné a dlouhodobé řešení problému za mokra nebezpečných, kluzkých podlahových dlaždic ve vnitřním i venkovním prostředí.
Protiskluzový podlahový prostředek na dlažbu - NS01 0,94 l
1 325 Kč s DPH 1 095 Kč bez DPH
Skladem > 100 ksDoprava zdarma
Osobně na prodejně:ihnedPředpokládaný termín doručení:zítra
Kód3112EAN7790721093230VýrobceNo SkiddingBalení0,944 lPokrytícca 10 m2Hmotnost1 kg
PorovnatPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

Průhledný chemický prostředek zvyšující koeficient tření a bezpečnost na mokrém povrchu.

Protiskluzový prostředek pomáhá redukovat nebezpečí úrazu zapříčiněné uklouznutím.

POZOR - nejedná se o protiskluzový nátěr - prostředek na povrchu nelze rozpoznat.

Jednoduchá a časově nenáročná aplikace a velice nízké aroma.

Jedna aplikace vydrží minimálně po dobu několika let.

Čím mokřejší podlaha, tím vyšší protiskluzový účinek.

Prostředek je odolný vůči chlóru, kyselinám, zásadám a solím.

Co je Protiskluzový prostředek NS01?

Protiskluzový prostředek NS01 je jednoznačně nejlepší řešení pro zabezpečení dlažby za mokra. Jedná se o chemickou sloučeninu, která zvyšuje koeficient tření na mokrém povrchu. Velkou předností je zachování původního vzhledu povrchu. Prostředek nevytváří žádný film, ani není lepkavý. Ošetřený povrch po aplikaci NS01 je na první pohled stále hladký, rozdíl lze rozpoznat pouze za mokra. Základní vlastnosti povrchu se nemění. V některých případech však může dlažba po aplikaci zesvětlat, případně může snížit lesk. Prostředek je na vodní bázi a je biologicky odbouratelný. Na rozdíl od nátěrů nedochází k procesu zrání, ale pouze ke krátkodobé reakci prostředku s povrchem, v závislosti na typu povrchu od 3 do 30 min.

Jak funguje?

Tento chemický prostředek vytváří miliony mikroskopických vroubků, které vznikají kontrolovaným rozpouštěním křemíku vyskytující se ve všech přírodních kamenných materiálech. Když je povrch mokrý, tyto vroubky se zaplní. Při chůzi na takto ošetřeném povrchu, vyvinutý tlak boty či bosé nohy, vytlačí vodu z těchto vroubků ven a vzniklým podtlakem způsobí protiskluzový efekt.

Prostředek NS01 lze použít na tyto materiály:

keramické, žulové, kamenné, mozaikové, teraso a porcelánové dlaždice, dále pak na břidlici, glazované cihly, hladký beton, porcelánové a smaltované vany a ostatní kamenné a minerální povrchy. (není vhodný pro aplikaci na syntetické dlaždice a natřené povrchy).

Široké využití prostředku NS01:

v restauracích, hotelích, supermarketech, nákupních centrech, nemocnicích, továrnách, potravinářství, kancelářských budovách, školách, ochozech bazénů, koupelnách, sprchách, vanách, schodech a všude tam, kde je podlaha v každodenním styku s vodou.

Aplikace prostředku NS01:

Prostředek se neředí, je připraven k použití. Lze jej aplikovat na podlahy i při nízkých teplotách, ne však pod 0°C. Před samotnou aplikací proveďte zkoušku na povrchu, který má být upravován, umožňující stanovení správné doby působeni přípravku a případného přípustného snížení lesku. Příliš dlouhá doba působení přípravku může způsobit vznik trvalých skvrn.

Prostředek se na suchou a očištěnou dlažbu nanáší plochým mopem, nechá se působit cca 3 až 30 min (v zavislosti na typu povrchu). Po reakci se prostředek zneutralizuje vodou a ihned se ošetřená plocha může použivat. Na povrchu zůstanou pouze vytvořené mikro vroubky, prostředek se po reakci zneutralizuje a smyje.

Pro přípravu povrchu a odmaštění před samotnou aplikaci prostředkem NS01 doporučujeme použit čisticí prostředek ON GUARD. Jakákoliv nečistota, nebo mastnota brání prostředku NS01 s reakci s povrchem a proto je dokonale očištění před aplikací velmi důležité.

Údržba:

Vzhledem k tomu, že se nejedná o nátěr či jiný povlak, který by se časem ošlapal, může dojit k pozvolné ztrátě protiskluzového efektu pouze zanesením vytvořených mikroskopických vroubků nečistotami a mastnotami. Životnost povrchu ošetřených protiskluzovým prostředkem NS01 je tedy závislá zejména na správné údržbě. Pro dokonale ošetření, obnovu a prodloužení protiskluzového účinku doporučujeme povrch ošetřovat vysoce výkonným elektrostatickým čisticím prostředkem ON GUARD.

UPOZORNĚNÍ!

Protiskluzová úprava prostředkem NS01 není funkční za námrazy a při větším nánosu sněhu. V takovém případě je potřeba námrazu nebo sníh chemicky rozpustit a protiskluzový efekt bude znovu funkční.

Technické údaje:

Hustota: 1,065 kg/l

pH: 3,5

Teoretická vydatnost: 10 m2/l

Doba působeni: 3 až 30 min

Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení