Partneři

Třídění odpadů

Bazénová chemie

Na odpady a životní prostředí s rozumem. A taky s humorem. Dodáváme kompletní sortiment bazénové chemie pro všechny typy bazénů a vířivek. Bezchlorová a kyslíková bazénová chemie vhodná pro alergiky, klasická chlorová bazénová chemie pro venkovní a veřejné bazény.

 

 

Nabastav - rekonstrukce bytů a stavební dozory

Specialista na rekonstrukce bytových jader nabízí kompletní rekonstrukce bytů v Praze a okolí. Využijte jedinečnou nabídku zpracování návrhu interiéru, přestavby bytu, montáže oken a dveří, zabezpečení bytů a výroby nábytku na míru za skvělé ceny. Pokud už máte jinou stavební firmu pro rekonstrukci, využijte stavebního dozoru rekonstrukce bytu.

 

Kolos Praha - stavební firma

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. se specializuje na rekonstrukce bytových a nebytových prostor v Praze a okolí. V oblasti stavebnictví má několikaletou působnost a realizovala již desítky zakázek od renovací koupelen, rekonstrukcí rodinných domů, zateplení až po celkovou revitalizaci panelových domů. Rádi vám pomohou s návrhem dispozičního řešení i úpravami nemovitostí dle vašich přání.

 

WorkMed s.r.o.

Může se to stát kdekoli a komukoli z Vás. Všude se můžete dostat do situace, kdy na Vaší pomoci bude záviset život někoho jiného, včetně Vašich nejbližších. Naučíme Vás správně a účinně poskytnout první pomoc. Realizujeme kurzy první pomoci pro firmy a jednotlivce, včetně akreditovaných. Školíme po celé ČR. Více informací naleznete na našich webových stránkách: www.skoleniprvnipomoci.cz

 

 

RODIF s.r.o. - dodavatel materiálů kutilům i profesionálům

Firma specializující se na mřížové podlahové rošty, profilové perforované rošty, výrobky z roštů jako schodišťové stupně. Dále také děrované plechy, tahokov, systémová oplocení (stálá, mobilní), sítě, gabiony, kovové palety, točitá schodiště a další příbuzný sortiment. Ocelové rošty dodáváme z různých materiálů, ve všech povrchových úpravách, a také z nerezové oceli.

 

Marušík - prodej dřeva - kamenná prodejna, eshop

Prodej dřeva a stavebního řeziva v Ostravě a na eshopu. Firma nabízí široký sortiment stavební dřeva - fošny, prkna, trámy, hranol, plotovky, lišty, desky a mnoho dalšího. V areálu je také impregnovací vana, kde lze dřevo profesionálně naimpregnovat. Mimo prodej stavebního řeziva, firma nabízí také palivové dřevo, zahradní nábytek, dřevěné stavebnice. Pro ostravské firmy pak také nákladní autodopravu, k dispozici je dodávka či nákladní vozidlo s hydraulickou rukou

 

Doplňky domů

Eshop s bytovými doplňky a dekoracemi. V nabídce naleznete police a věšáky, dveřní průzory a lišty, rohožky, předložky, stojany a držáky, schránky, plastový nábytek, samolepící zrcadlové dekorace, doplňky do kuchyně a baru. Snadný nákup, rychlé dodání.

 

Tenzona - průmyslové váhy

Výrobce a dodavatel průmyslových vah s tradicí od 1996 - výroba, montáže, přestavby, modernizace, opravy, servis, kalibrace. Firma nabízí silniční váhy, kolejové váhy, kombinované váhy, zásobníkové váhy, plošinové váhy, jeřábové váhy či jiné na zakázku.

 

BONREPOS - správce nemovitostí v Praze

Firma nabízející služby v oblasti péče o nemovitý majetek a správy nemovitostí v Praze a okolí. Služby zahrnují: správu nemovitostí Praha a okolí, facility management, realitní a poradenskou činnost a především odpovědné zastupování a reprezentování klientů v náročných situacích týkajících se nemovitostí.

 

SVEREO - světelná reklama, 3D loga, světelné dekorace

Výrobce světelné reklamy zabývající se světelnou reklamou (LED), výrobou plastických 3D log a signmakingem. Sídlo společnosti je v Ostravě, světelnou reklamu a signmaking však dodáváme firmám po celé ČR a to především díky pobočce v Praze, která uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje. Po domluvě působíme i v dalších městech ČR.

 

APETIT PRAHA - cateringové služby, restaurace, lahůdky

Apetit Praha provozuje 8 gastro provozů v Praze - restaurace, lahůdky, kavárny, hospody, bufety. Mimo to nabízíme profesionální cateringové služby. V našem eshop lze objednat mimo jiné: chlebíčky, jednohubky, kanapky, obložené mísy, salátové mísy, saláty, dorty, zákusky, minidezerty, dětské dezerty, poháry, koláče, svatební koláčky a sladké pečivo, party chlebíky a bochánky. 

 

NOVÉ FITNESS - realizace a vybavení nových fitness a posiloven

Našim zákazníkům poskytujeme nejen know-how na výstavbu / vybudování a provozování komerčních, hotelových, firemních fitness center, posiloven a mikro-studií, ale také kompletní nabídku kvalitního vybavení fitness center a spolehlivý servis.

 

NAKO Pardubice

NAKO Pardubice nabízí ve svém e-shopu profesionální pracovní ochranné pomůcky, na které se můžete při práci spolehnout. U nás si vyberete rukavice, brýle, štíty, chrániče sluchu a ochranné oděvy.

Kategorie
Důležité odkazy

APEK

online platby

VMBAL.cz - všechna práva vyhrazena
Bezpečnost na pracovišti, Prevence, Rohože, Vybavení budov

Zeptejte se nás

+420 739 074 074
PO-PÁ: 8:00 - 16:00

Napište nám
Hodnocení obchodu na Zboží.cz