O Nás

Jsme specialistou v oboru bezpečnosti práce.

Nabízíme Vám komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc až po protiskluzovou úpravu podlah. 

V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště s možností nákupu za velkoobchodní ceny.

Navíc, vybrané zboží skladem expedujeme do 24 hodin.

Vše k vám dopravíme zdarma na jakoukoliv adresu v rámci České republiky bez ohledu na objednané množství.

Již nemusíte složitě hledat, u nás pořídíte všechno vybavení rychle, výhodně a ještě ušetříte poplatky za doručení.

Společnost VMBal s.r.o. byla založena v polovině roku 2006 transformací z fyzické osoby na osobu právnickou. Fyzická osoba provozovala činnost v tomto oboru od roku 2003.

VMBal s.r.o. je česká společnost se sídlem v Ostravě, jejíž hlavní činností je nabídka širokého sortimentu výrobků především z oblastí:

Z našeho dobře zásobeného skladu v Ostravě dodáváme zboží ve velmi krátkých dodacích lhůtách distributorům, firmám i domácím zákazníkům na území České republiky a Slovenska.

Zájemci se mohou na vlastní oči přesvědčit o kvalitě námi dodávaného zboží v našem skladu a vybrané zboží si okamžitě odvézt. Naší samozřejmostí je i zajištění dopravy zboží na Vámi uvedenou adresu v rámci České republiky, která je u nás vždy ZDARMA.

Rádi vyhovíme Vašim požadavkům a na vyžádání ve velmi krátkém termínu zpracujeme nabídku na dodání atypického rozměru, barevného provedení nebo množství přesahující naše aktuální skladové zásoby.

V této oblasti nabízíme komplexní služby od prvotní konzultace, zpracování nabídky, co nejrychlejší dodávky zboží nebo služeb až po dlouhodobý servis a podporu. K dispozici máme technické i personální zázemí, které nám umožňuje poskytovat naše služby na dlouhodobě vysoké a trvalé úrovni.

Doprava zdarma

Kategorie
Důležité odkazy

APEK

online platby

VMBAL.cz - všechna práva vyhrazena
Bezpečnost na pracovišti, Prevence, Rohože, Vybavení budov

Zeptejte se nás

+420 739 074 074
PO-PÁ: 8:00 - 16:00

Napište nám
Hodnocení obchodu na Zboží.cz